مراقبت از مو

قرص رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی

محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی

اگر به تعریف زیبایی بین افراد مختلف با سنین مختلف و سلیقه های مختلف رجوع کنیم حتماً تفاوت هایی در آن خواهیم یافت. با این حال بعضی عوامل آن قدر در زیبایی ما اثر دارند که حتی در میان تنوع سلایق هم نقطه‌ی اشتراک ایجاد می‌کنند. یکی از این عوامل داشتن موهای پرپشت، متراکم، با تارهای قوت‌مند و ضخیم است که شادابی آن را از درخشیدن و خوش‌حالت بودنش می‌توان به سادگی فهمید.

فرقی ندارد که شما از چه مدل مویی خوش‌تان می‌آید، موی رنگ شده، فر شده یا صاف، حالت‌دار با لخت، کوتاه یا بلند و … همه و همه وقتی زیباتر به نظر می‌رسند که پرپشت و سالم و شاداب باشند‌. متأسفانه ریزش مو این روزها یکی از رایج‌ترین عارضه‌هایی است که در جوامع می‌بینیم. آقا و خانم، پیر و جوان، همه از ریزش مو کله دارند. از آن جایی که ریزش مو ممکن است نشانه‌ای از بعضی مشکلات داخلی باشد، مراجعه به پزشک و انجام آزمایش برای یافتن دلیل احتمالی درون بدن واجب است.

اگر شما به پزشک مراجعه کرده‌اید، آزمایش‌های لازم را انجام داده‌اید و مشخص شده ریزش موی شما دلایل هورمونی دارد، می‌توانید در کنار داروهای خود با مشورت پزشک‌تان از یک محصول عالی برای ریزش موی هورمونی استفاده کنید. استفاده از محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی را سرعت می‌بخشد و کمک می‌کند سریع‌تر موهای سالم و زیبای خود را به دست بیاورید. در این مقاله از وبلاگ داروخانه آنلاین درباره‌ی این مکمل مقابله با ریزش مو بیشتر به شما خواهیم گفت و خواص محلول رینفولتیل و درمان ریزش مو هورمونی را تشریح خواهیم کرد.

ریزش مو هورمونی چیست؟

خلاف آن چیزی که اکثر ما فکر می‌کنیم، استروژن نه یک هورمون بلکه نام دسته‌ای از هورمون‌های جنسی است که مسئول توسعه و تنظیم دستگاه تولید مثل زنانه و ایجاد ویژگی‌های جنسی ثانویه (مثل ضخیم شدن موی سر، بزرگ و انحنادار شدن لگن یا رشد مو در ناحیه‌ی تناسلی) است. سه نوع هورمون استروژن درون‌زا وجود دارد که فعالیت هورمونی استروژنی دارند: استرون، استرادیول و استریول. این هورمون‌ها در زنان به رشد و حفظ سیستم تناسلی و خصوصیات زنانه مانند فرم سینه‌ها و موهای ناحیه تناسلی کمک می‌کند. استروژن به سلامت شناختی، سلامت استخوان، عملکرد سیستم قلبی عروقی و سایر فرآیندهای ضروری بدن کمک می کند.

ریزش مو هورمونی چیست؟

پروژسترون یک هورمون جنسی استروئیدی است. پروژسترون یک هورمون درون‌زا است که در چرخه‌ی قاعدگی، بارداری و جنین‌زایی انسان و سایر گونه‌ها نقش دارد. هورمون پروژسترون (مانند هورمون استروژن که متعلق به گروهی هورمون بود) به گروهی از هورمون‌های استروئیدی به نام پروژسترون تعلق دارد و پروژسترون هورمون اصلی بدن است. پروژسترون در بسیاری از عملکردهای بدن نقش مهمی دارد، از جمله:

– به آماده شدن رحم شما برای لانه گزینی تخمک بارور شده و حفظ بارداری شما کمک می‌کند.
– فشار خون را تنظیم می‌کند.
– خلق و خو و خواب را بهبود می‌بخشد.

وقتی سطح استروژن و پروژسترون کاهش می‌یابد، موها کندتر رشد می‌کنند و بسیار نازک می شوند. کاهش این هورمون ها همچنین باعث افزایش تولید آندروژن یا گروهی از هورمون‌های مردانه می‌شود. آندروژن‌ها فولیکول‌های مو را کوچک می‌کنند و در نتیجه باعث ریزش مو در سر می شوند.

دلایل ریزش مو هورمونی در بانوان و آقایان

هر خانم و آقایی در زندگی دوره‌های روانی و جسمی مختلفی را تجربه می‌کند. گاهی این شرایط می‌تواند تعادل هورمونی را در بدن به هم بزند و باعث ریزش هورمونی مو شود. در این بخش از مقاله به بعضی از این عوامل خواهیم پرداخت.

۱. یائسگی

تحقیقات نشان می‌دهد که ریزش مو در دوران یائسگی نتیجه عدم تعادل هورمونی است. یائسگی به طور خاص، باعث کاهش تولید دو هورمون استروژن و پروژسترون مربوط می‌شود. همان طور که گفتیم این هورمون‌ها به رشد سریع مو کمک می‌کنند تا موها برای مدت طولانی‌تری روی سر باقی بمانند.

۲. بارداری

برخی از زنان ممکن است به دلیل استرس یا شوک دچار نازک شدن و ریزش مو شوند. این وضعیت تلوژن افلوویوم (Telogen Effluvium) نامیده می‌شود و تعداد کمی از زنان را در دوران بارداری تحت تأثیر قرار می‌دهد. سه ماهه‌ی اول بارداری ممکن است بدن را تحت فشار قرار دهد، زیرا تعادل هورمون‌ها به طور چشم‌گیری برای حمایت از جنینِ در حال رشد تغییر می‌کند. بلوغ باعث نوساناتی در سطح هورمون می‌شود که به طور بالقوه می‌تواند بر رشد مو تأثیر بگذارد.

۳. بلوغ

ریزش موی الگو (AGA; Androgenic Alopecia) می‌تواند بلافاصله پس از بلوغ شروع شود و با گذشت زمان پیشرفت کند. ریزش موی الگو شایع‌ترین علت ریزش مو در مردان و زنان است.

۴. مصرف قرص ضد بارداری

بعضی از قرص های ضد بارداری می‌توانند این روند نازک شدن را کند یا متوقف کنند، زیرا سطح استروژن شما را افزایش می‌دهند و/ یا سطح تستوسترون شما را کاهش می‌دهند. سایر قرص های ضد بارداری می‌توانند سطح آندروژن‌ها (هورمون‌های مردانه) را افزایش دهند. این قرص‌ها ممکن است نازک شدن مو را تحریک یا بدتر کنند.

۵. استروئیدها

علت اصلی ریزش مو ناشی از مصرف استروئید آنابولیک مربوط به هورمون دی هیدروتستوسترون (DHT) است. DHT یکی از هورمون‌های اولیه‌ای است که در طاسی با الگوی مردانه درگیر است. هنگامی که فردی استروئید مصرف می‌کند، تولید DHT و مقدار DHT را در بدن آن فرد تشدید و تسریع می‌کند.

دلایل ریزش مو هورمونی در بانوان و آقایان

۶. دیابت

در برخی افراد، دیابت ممکن است باعث نازک شدن مو یا حتی ریزش مو شود. دلایل اصلی ریزش مو در افراد دیابتی، سطح قند خون کنترل نشده، استرس عاطفی یا جسمی و به هم خوردن تعادل هورمونی است.

خواص و ویژگی‌ های قرص رینفولتیل

حالا که می‌دانید ریزش موی هورمونی چیست و با عوامل ریزش موی هورمونی هم آشنا شده‌اید، شاید بخواهید بدانید که چطور می‌توان با این عارضه مقابله کرد. اگر به پزشک مراجعه کرده‌اید و در حال درمان تحت نظرش هستید و می‌خواهید سرعت درمان و رویش مجدد مو را بالا ببرید، پاسخ ما به این سؤال و نیاز شما یک کلمه است؛ رینفولتیل!

این قرص یک مکمل مؤثر ریزش مو برای مقابله با ریزش موی هورمونی است. محصولات رینفولتیل خلاف بیشتر مکمل های موجود در بازار امروز کشورمان، تحت لیسانس کشور دیگری در ایران تولید نمی‌شود، بلکه تولید کشور ایتالیا و وارداتی است. با وجود کیفیت خوب مکمل‌های ایرانی یا تخت لیسانس کشور خارجی وتولید ایران، اگر این نکته برای شما مهم است که از محصول خارجی استفاده کنید، این محصول نظر شما را جلب می‌کند.

مهم‌ترین نکته درباره‌ی قرص ضد ریزش مو هورمونی رینفولتیل این است که بخش قابل توجهی از فرمولاسیون آن با استفاده از مواد گیاهی تولید می‌شود. این فرمولاسیون ویژه‌‌ی مبتنی بر عصاره‌های گیاهی، آمینو اسیدها، ویتامین‌ها و مواد معدنی باعث افزایش اثرگذاری قرص رینفولتیل شده است. خوب است بدانید محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی نیز از همین کمپانی به بازار عرضه شده است و شما می‌توانید آن را از داروخانه آنلاین دارو با اطمینان از اصل بودن تهیه کنید.

اهمیت مصرف قرص رینفولتیل به صورت روزانه

قرص ضد ریزش مو رینفولتیل گیاهی بوده و اصلی‌ترین ماده تشکیل‌دهنده آن چای سبز است. چای سبز یکی از سالم‌ترین و محبوب‌ترین نوشیدنی‌های غنی از آنتی اکسیدان در سراسر جهان است. بیشتر آنتی اکسیدان‌های موجود در چای سبز از ترکیباتی به نام فلاونول‌ها به دست می‌آیند. این مواد ریزش مو را به حداقل خواهند رساند. همچنین این ماده رشد مو را تقویت می‌کند، مطالعات مختلف نشان می‌دهد که چای سبز می‌تواند از رشد موی سالم حمایت کند. این ماده می‌تواند با تحریک فولیکول‌های مو و جلوگیری از آسیب به سلول‌های مو و پوست، رشد مو را در افرادی که ریزش موی مرتبط با هورمون دارند، افزایش دهد. همچنین می توانید با توجه به ترکیبات موثر در این مکمل با بهترین زمان مصرف قرص رینفولتیل نیز آشنا شوید.

فواید عصاره های گیاهی قرص رینفولتیل برای ریزش مو هورمونی

همان طور که گفتیم عصاره های گیاهی بخش عمده‌ای از فرمولاسیون قرص رینفولتیل را تشکیل می‌دهد. در این قسمت از مقاله درباره‌ی خواص هر یک از این ۲ گیاه بر روی ریزش مو هورمونی به تفصیل توضیح خواهیم داد.

چای سبز:

دم کرده‌ی این گیاه برای قرن‌ها نوشیدنی محبوب بسیاری از مردم دنیا بوده است. شاید شما هم درباره‌ی خواص چای سبز برای چربی سوزی و کاهش وزن شنیده باشید. اما خاصیت‌های وای سبز به این جا ختم نمی‌شود. در سال‌های اخیر بسیاری از کمپانی‌ها عصاره‌ی چای سبز را به محصولات مراقبت از مو نیز اضافه کرده‌اند و این عصاره به گواه نظرات مصرف‌کنندگان بر سلامت مو اثر خوبی دارد. چای سبز به خواص آنتی اکسیدانی قوی خود معروف است.

فواید عصاره های گیاهی قرص رینفولتیل برای ریزش مو هورمونیفواید عصاره های گیاهی قرص رینفولتیل برای ریزش مو هورمونی

جالب است بدانید که این خاصیت‌ها به دلیل وجود موادی به نام فلاونول‌ها (Flavonols) است. یکی دیگر موادی که در گیاه چای سبز یافت می‌شود، ماده‌ای با نام اپی کاتچین (EGCG;Epigallocatechin gallate) نام دارد که یک ضدالتهاب طبیعی است.

در یک مطالعه، موش‌هایی که درمان موضعی چای سبز غنی از EGCG دریافت کردند، نسبت به موش‌هایی که درمانی دریافت نکرده بودند، به طور قابل توجهی ریزش موی کمتری داشتند.
به نظر می‌رسد که EGCG با طولانی کردن فاز آندروژن رشد مو و کند کردن فاز تلوژن، که منجر به ریزش مو می‌شود، ریزش مو ناشی از تستوسترون را کاهش می‌دهد.

نخل اره‌ای:

گیاه نخل اره‌ای یا سائوپالمتو گیاهی است که برای سالیان دراز در نسخه‌های گیاهی بومیان آمریکا مصرف می‌شد. پژوهش‌ها بر روی تأثیر این گیاه روی ریزش موی هورمونی حدود هستند با این حال همین پژوهش‌های محدود نویدبخش به نظر می‌آیند.

نتایج یک مطالعه توانایی گیاه نخل اره‌ای را در درمان بزرگی پروستات نشان داد. محققان امیدوارند که این گیاه بتواند ریزش مو را نیز کند یا متوقف کند. در واقع، اجزایء نخل اره‌ای که آنزیم را مسدود می‌کنند، به روشی مشابه به عنوان مواد مصنوعی در داروهای تجویزی برای ریزش مو هم عمل می‌کنند. یک مطالعه نتایج مثبتی را برای مردان تحت درمان موضعی با گیاه نخل اره‌ای و کمپلکس گیاهی ۱۰ درصد تریکوژن نشان داد. تقریبا نیمی از ۲۵ شرکت‌کننده پس از چهار ماه درمان، تعداد موهای خود را ۱۱/۹ درصد افزایش داده بودند.

فواید عصاره های گیاهی قرص رینفولتیل برای ریزش مو هورمونی

ترکیبات مؤثر محلول تقویت کننده مو بانوان رینفولتیل

محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی در خانم‌ها و آقایان است که بسیاری از پزشکان پوست و مو نیز آن را تجویز می‌کنند. جالب است بدانید که محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی در دو نوع مختلف برای خانم‌ها و آقایان به شکل جداگانه تولید می‌شود. در این بخش از مقاله به نحوه‌ی عملکرد تعدادی از ترکیبات محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی خانم‌ها خواهیم پرداخت.

روغن نعناع فلفلی:

روغن نعناع فلفلی برای سالیان دراز درمان ریزش مو شناخته می‌شده است و امروزه علم نیز اثر مثبت آن را بر درمان ریزش مو تأیید می‌کند. به همین دلیل است که محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی حاوی این ماده‌ی ارزمشند است. روغن نعناع فلفلی وقتی بر روی پوست سر مالیده می‌شود،‌ گردش خون را در ناحیه افزایش می‌دهد و ممکن است باعث احساس سرما و سوزن سوزن شدن نیز بشود.

مصرف این روغن می‌تواند به رشد مو در مرحله‌ی آناژن (یا مرحله‌ی رشد) کمک کند. یک مطالعه نشان داد که روغن نعناع فلفلی زمانی که روی موش‌ها استفاده می‌شود، تعداد فولیکول‌ها، عمق فولیکول‌ها و رشد کلی مو افزایش می‌یابد. برخی از افراد از این روغن به تنهایی بع عنوان یک درمان برای ریزش مو استفاده می‌کنند. احتمالاً به این دلیل که منتول موجود در روغن نعناع فلفلی باعث گشادی عروق است و گشادکننده‌های عروق جریان خون را بهبود می‌بخشند. در بسیاری از موارد (مانند طاسی زنانه یا مردانه)، ریزش مو به دلیل جریان خون ضعیف به فولیکول‌های مو رخ می‌دهد.

روغن مریم گلی:

مریم گلی همراه با کنترل ریزش مو می‌تواند به بازسازی فولیکول‌های جدید مو کمک کند. مریم گلی می‌تواند به بهبود گردش خون در پوست سر کمک کند، که به تغذیه‌ی فولیکول‌های مو کمک می‌کند. استفاده‌ی منظم از روغن مریم گلی می‌تواند به بهبود سلامت کلی موهای شما و جوان شدن موهای خشک یا نازک کمک کند. مریم گلی نه تنها به جلوگیری از ریزش مو کمک می کند، بلکه فولیکول های مو را نیز جوان و تقویت می‌کند. استفاده از مریم گلی همچنین می‌تواند گردش خون را در پوست سر تقویت کند و تأمین مواد مغذی را به فولیکول‌های مو افزایش دهد.

سالیسیلیک اسید:

آیا تجمع پوست سر باعث ریزش مو می شود؟ به طور خلاصه؛ بله. تجمع پوست سر اگر برطرف نشود و پوست مرده، چربی و عرق فولیکول‌های مو را مسدود کند، می‌تواند باعث ریزش مو شود. این می‌تواند منجر به یک مشکل ناراحت‌کننده به نام فولیکولیت شود. اسید سالیسیلیک به خلاص شدن از شر پوست سر و شوره هم کمک می‌کند که به معنی کاهش خارش و سوزش کف سر است.

ترکیبات مؤثر محلول تقویت کننده مو بانوان رینفولتیل

سالیسیلیک همچنین ممکن است به درماتیت شدید کمک کند، یک بیماری رایج که می‌تواند باعث ایجاد احساس خارش، خشکی، جوش و تورم در پوست سر شود. اسید سالیسیلیک قهرمانی در دنیای مراقبت از مو است. زیرا اجازه می‌دهد روغن‌ها و محصولات مراقبت مو به پوست کف سر و ریشه‌های مو برسد.

موارد مصرف قرص رینفولتیل

علل مختلفی می‌تواند باعث ریزش مو در خانم‌ها و آقایان شود . یکی از مهم‌ترین و رایج‌ترین علت‌های ریزش مو، به هم ریختن تعادل هورمونی است. در ابتدای این مقاله نیز گفتیم عواملی مثل بارداری، شیردهی، بلوغ و مصرف استروئیدها باعث تغییر و به هم ریختگی تعادل هورمون‌ها می‌شود و می‌تواند به ریزش مو نیز منتهی بشود. اگر شما هم پس از دادن آزمایش‌های لازم و قرار گرفتن تحت نظر پزشک متوجه شده‌اید ریزش موهای‌تان علت هورمونی دارد، شاید محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی بتواند در کنار درمان دارویی به شما کمک کند.

اگرچه محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی و قرص ضد ریزش رینفولتیل بدون نیاز به تجویز و نسخه از پزشک است، اما پیشنهاد می‌شود آن را خودسرانه تهیه و مصرف نکنید. این موضوع خصوصاً زمانی اهمیت بیشتری خواهد داشت که تحت درمان دارویی برای دوباره تنظیم شدن هورمون‌ها باشید. شما همچنین می‌توانید برای اطمینان از مناسب بودن محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی برای خود با مشاوران متخصص ما در داروخانه آنلاین دارو نیز صحبت کنید.

روش و نحوه مصرف محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی

نحوه مصرف قرص ضد ریزش مو رینفولتیل برای خانم‌ها به این ترتیب است:

هر یک از ویال‌های محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی برای ۱ مرتبه استفاده است و نباید نیمه استفاده شده نگهداری شود. از روی خط سفید روی ویال شیشه‌ای آن را بشکنید و محتویاتش را با استفاده از اپلیکاتور آن به طور کامل بر پوست کف سر پخش کنید. سپس پوست سر را آن قدر ماساژ دهید که محلول کاملاً جذب شود. تا چند ساعت پس از استفاده از محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی، موها را نشویید تا فرصت جذب کامل داشته باشد.

۲ الی ۳ بار در طول هر هفته به مدت ۲ تا ۳ ماه این کار را تکرار کنید. می‌توانید یک دوره (مثلاً یک ماه) استراحت بدهید و مصرف را از سر بگیرید تا به نتایج دلخواه برسید. اگر قبل از مصرف این ویال‌ها از شامپو ضد ریزش رینفولتیل استفاده کنید، اثرگذاری آن‌ها بیشتر خواهد شد. پیشنهاد می‌شود برای درمان مؤثر به طور همزمان از قرص رینفولتیل به صورت خوراکی و ویال‌های محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی به شکل موضعی استفاده شود. از خوردن محتویات ویال‌ها و یا تماس آن با چشم‌ به شدت پرهیز کنید.

ویژگی های ویال تقویت مو آقایان رینفولتیل

محلول تقویت کننده موی سر آقایان رینفولتیل از ترکیب انواع روغن‌ها و عصاره‌های گیاهی مثل عصاره‌ی ریشه‌ی جینسینگ، عصاره‌ی برگ چای سبز و عصاره‌ی گل لادن، همراه با آمینو اسیدهایی مثل ترئونین ساخته شده است. اکثر این ترکیب‌ها:

– پیشگیری‌کننده‌ی ریزش مو
– تقویت‌کننده‌ی فولیکول مو
– رشددهنده‌ی مجدد موها
– و افزاینده‌ی گردش خون پوست کف سر

برای آقایان هستند و به همین دلیل اثرات بسیار مثبتی نشان می‌دهند. همچنین انتخاب گیاهان و نسبت به کار رفته در فرمولاسیون این محصول به گونه‌ای است که با هورمون‌های بدن آقایان تداخلی نداشته باشد.

ویژگی های ویال تقویت مو بانوان رینفولتیل

از آن جایی که این ویال‌های محلول تقویت کننده موی سر بانوان رینفولتیل اختصاصاً برای ریزش موی هورمونی در خانم‌ها فرموله و تولید شده است، عصاره‌ها و روغن‌های گیاهی آن به گونه‌ای انتخاب شده که با ساختار هورمونی بدن خانم‌ها مشکلی نداشته باشد. هر یک از مواد به کار رفته در ترکیبات این ویال‌ها کاربردهای مخصوص به خود دارند که از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– تغییر اثر هورمون‌ها بر ریزش مو
– جلوگیری از ریزش موی
– کمک به رویش دوباره‌ی مو
– مستحکم کردن ریشه‌ی مو
– تقویت فولیکول مو
– از بین بردن پوسته‌های اضافه‌ی کف سر

موارد منع محلول رینفولتیل درمان ریزش هورمونی

به محصولاتی مشابه با محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی و همچنین قرص ضد ریزش مو هورمونی از همین برند اصطلاحاً OTC یا همان Over The Counter گفته می‌شود. یعنی شما بدون این که به تجویز یا نسخه از پزشک معالج نیاز باشد، می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید. با این حال در مصرف این محصولات هم ملاحظات ویژه‌ای وجود دارد.

برای مثال این محصول برای کسانی که پیاز موی خود را کاملاً از دست داده‌اند (آتروفی پیاز مو) اثری نخواهد داشت. همچنین خانم‌های باردار و شیرده نیز نباید آن را بدون مشورت و توصیه‌ی پزشک خود مصرف کنند. گرچه تا این لحظه هیچ گزارشی از ایجاد عوارض یا حساسیت به دلیل مصرف محصولات رینفولتیل وجود ندارد، اما اگر به بیماری خاصی مبتلاء هستید یا شرایط جسمی و سلامتی ویژه‌ای دارید، از مصرف این محصولات بدون هماهنگی پزشک پرهیز کنید.

قیمت محلول رینفولتیل زنانه

مهم‌ترین شرط انتخاب یک محصول بهداشتی، سلامتی، یا زیبایی پس از اطمینان از اثرگذاری، مضر نبودن و اصالت آن، قیمت است. زیرا اگر به دلیل سنگین بودن هزینه نتوانیم دوره‌ی درمان را کامل کنیم، ممکن است شرایط حتی بدتر از روز شروع درمان نیز بشود. قرص رینفولتیل و محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی تولید کمپانی فارمالایف کشور ایتالیا و وارداتی هستند. به همین دلیل قیمت این محصولات نسبت به بسیاری از محصولات مشابه نسبتاً زیاد است و ممکن است امکان مالی تهیه کردن آن را محدود کند.

اما خوشبختانه در حال حاضر شما می‌توانید هر ۳ محصول رینفولتیل یعنی قرص ضد ریزش مو رینفولتیل، ویال محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی برای خانم‌ها و ویال محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی برای آقایان را با قیمتی به مراتب کمتر از ارزش واقعی آن از وب سایت داروخانه آنلاین دارو تهیه کنید. قرص مکمل ضد ریزش رینفولتیل ۶۰ عددی با ۲۴ درصد تخفیف به جای ۷۷۵ هزار تومان، ۵۸۹ هزار و ۹۰۰ تومان، ویال محلول ضد ریزش و تقویت کننده خانم‌ها و آقایان پس از اعمال تخفیف ۲۱ درصدی، به جای ۱ میلیون و ۷۵ هزار تومان، ۸۴۹ هزار تومان در وب سایت داروخانه آنلاین به شما عرضه می‌شوند.

به دلیل این که مصرف مستمر این محصولات، خصوصاً اگر در کنار هم استفاده شوند بهترین اثر را بر روی موهای شما خواهد گذاشت، این بهترین فرصت است که به اندازه‌ی مصرف چند ماه آینده از محصولات رینفولتیل تهیه کنید. همچنین اگر درباره‌ی محلول یا مکمل‌ های رینفولتیل، و یا هر یک از محصولات موجود در وب سایت نیاز به مشورت داشتید، می‌توانید از مشاوران متخصص ما کمک بگیرید.‌ این مشاوره‌ها دلسوزانه و ۱۰۰ درصد رایگان هستند. ما تضمین می‌کنیم که هرگز منافع مالی خودمان را به سلامتی و رضایت شما پس از خرید ترجیح ندهیم.

داروخانه آنلاین شبانه روزی آنلاین دارو فروشگاهی است که فقط چند کلیک با شما فاصله دارد. فروش تنوع وسیعی از محصولات بهداشتی، آرایشی و مکمل‌ها، ارسال سریع و مشاوره‌ی رایگان و دلسوزانه مهم‌ترین مزیت‌های این فروشگاه است. گروه جوان آنلاین دارو تلاش می‌کند، تجربه‌ی خریدی شیرین و متمایز به شما تقدیم کند.

author-avatar

درباره نادیا غفاری

زنی معمولی به شکلی بسیار غیرمعمولی. نوشتن برای من عادتی جنون‌آمیز است. من حتی وقتی نمی‌نویسم، در حال نوشتن‌ام. اما اینجا می‌نویسم تا از شما و با شما یاد بگیرم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید