مراقبت از مو

بهترین زمان مصرف قرص رینفولتیل

بهترین زمان مصرف قرص رینفولتیل

در خصوص بهترین زمان مصرف مکمل های و علی الخصوص رینفولتیل باید بگوییم زمان مصرف بسیار مهم است. جذب برخی از مواد با وعده های غذایی بهتر عمل می کنند یا اینکه بهتر است برخی را با معده خالی مصرف کنیم یا تعدادی از این مکمل ها در صبح،ظهر، شب باید مصرف شوند و هرکدام علتی دارند که در این متن از داروخانه آنلاین دارو این موضوع را بررسی خواهیم کرد که بهترین زمان مصرف قرص لینفولتیل چه زمانی است و چرا؟ و با ساختار آن آشنا خواهیم شد.

در حال حاضر محصولات ضد ریزش و تقویت کننده مو بسیار زیادی در بازار موجود است. این محصولات با تقویت میزان گردش خون، اکسیژن رسانی و همچنین تامین مواد مغذی مورد نیاز فولیکول های مو، از ریزش موها جلوگیری می کنند. پس از استفاده از ضد ریزش ها، نیازی به شستشوی موها وجود ندارد و حس چربی بر روی موها ایجاد نمی شود.

مصرف مکمل ضد ریزش مو رینفولتیل در چه ساعتی از روز تاثیر گذار است؟

با توجه مطالبی که در خصوص قرص رینفولتیل در وبلاگ آنلاین دارو گردآوری کرده ایم به مباحث گسترده ای در این زمینه پرداخته ایم. قرص ضد ریزش موی لینفولتیل دارای ترکیبات مختلف گیاهی از عصاره چای سبز و نخل اره است بعلاوه برخی ویتامین های تغذیه کننده و مواد معدنی و اسیدهای آمینه جهت تقویت چرخه رشد مو و ساختار موها است. حالا با توجه به ترکیبات موثر در این مکمل بهتر است با بهترین زمان مصرف قرص رینفولتیل آشنا شویم.

مصرف مکمل ضد ریزش مو رینفولتیل در چه ساعتی از روز تاثیر گذار است؟

صبح

طبق یک قانون کلی در مصرف مکمل های تقویت کننده بهتر است ویتامین های محلول در آب یعنی گروه B، فولیک اسید، ویتامین C بهتر است با معده خالی و در صبح مصرف شوند. البته مصرف ویتامین ها همراه با وعده غذایی تنها کمی از اثر بخشی آن ها را کم می کند و اگر معده حساسی دارید می توانید ویتامین های محلول در آب را نیز بعد از وعده های غذایی مصرف کنید. همچنین ویتامین های محلول در چربی شامل ویتامین های A ،E ،D و K بهتر است همراه با غذا مصرف شوند تا جذب بهتر و اثرگذاری بیشتری داشته باشند.

در قرص رینفولتیل از ترکیباب ویتامین B , C  نیز استفاده شده است اما باتوجه به اینکه ترکیبات دیگر هم در نحو و زمان مصرف این مکمل دخیل هستند پس بهتر است برای بهترین زمان مصرف قرص لینفولتیل یکی از گزینه ها که صبح است را انتخاب کنید به چند دلیل: در هنگام صبح بدن افراد مستعد این است تا پس از یک استراحت طولانی مواد مغذی را دریافت و پردازش کند پس از اینکه این مواد توسط بدن جذب گردید کار مکمل رینفولتیل آغاز می گردد که جلوگیری از ریزش موهاست. اما این نکته مهم است که این مکمل را برای بهترین زمان مصرف قرص لینفولتیل همراه با صبحانه میل کنید تا دچار معده درد و تهوع نشوید و هضم آن راحت تر باشد.

ظهر

همانطور که می دانید اهمیت بهترین زمان مصرف قرص رینفولتیل در ظهر شاید برای این است که در ظهر ما یک وعده غذایی اصلی داریم و بهتر است که این مکمل همراه با غذا میل شود. به عنوان مثال، ویتامین D یک ویتامین محلول در چربی است به این معنی که بهتر است با غذاهای پرچرب مصرف شود. در نتیجه، بهترین زمان از روز برای مصرف ویتامین‌های محلول در چربی باید بر اساس الگوی غذایی فرد باشد و اینکه چه زمانی این نوع ویتامین راحت‌ تر جذب می‌شود. در مورد قرص ریفولتیل هم این قانون صدق می کند که همراه با غذا مصرف گردد.

شب

هنوز تحقیقات ثابت نکرده اند که مصرف مکمل رینفولتیل در هنگام شب می تواند مضر باشد اما چون بهترین زمان مصرف قرص لینفولتیل در وعده اصلی است برخی آن را در هنگام شب میل می کنند. مصرف قرص رینفولتیل در شب برای برخی از افراد موجب بی خوابی و تداخل در خواب شده است شاید آن هم برای این است که در این مکمل از ویتامین های گروه B هم استفاده شده است که مخصوص پوست و مو است و به احتمال زیاد باعث بالا رفتن انرژی و اختلال در استراحت شبانه می شود. این مکمل را با توجه به بهترین زمان مصرف قرص رینفولتیل می توانید در هنگام شب با وعده غذایی مصرف کنید اما ایده آل ترین حالت در صبح است.

اهمیت مصرف قرص رینفولتیل به صورت روزانه

قرص ضد ریزش مو رینفولتیل گیاهی بوده و اصلی‌ترین ماده تشکیل‌دهنده آن چای سبز است. چای سبز یکی از سالم‌ترین و محبوب‌ترین نوشیدنی‌های غنی از آنتی اکسیدان در سراسر جهان است. بیشتر آنتی اکسیدان‌های موجود در چای سبز از ترکیباتی به نام فلاونول‌ها به دست می‌آیند. این مواد ریزش مو را به حداقل خواهند رساند. همچنین این ماده رشد مو را تقویت می‌کند، مطالعات مختلف نشان می‌دهد که چای سبز می‌تواند از رشد موی سالم حمایت کند. این ماده می‌تواند با تحریک فولیکول‌های مو و جلوگیری از آسیب به سلول‌های مو و پوست، رشد مو را در افرادی که ریزش موی مرتبط با هورمون دارند، افزایش دهد.

اهمیت مصرف قرص رینفولتیل به صورت روزانه

استفاده از مکمل ها و تهیه آنها یک بخش است و مداومت در مصرف آنها مبحثی دیگر است که بسیار حائز اهمیت است. مداومت و دیسیپلین مشخص در بهترین زمان مصرف قرص لینفولتیل و همچنین استفاده روزانه از آن با دوز مشخص شده خود محصول یا توسط پزشک بسیار در تاثیر این مکمل ضد ریزش مو موثر است. اینکه هر روز در مقدار معینی مواد مغذی را به بدن برسانید تا در طی روز پردازش کرده و در اختیار سلول ها قرار دهند، شاید از اصل موضوع که ریزش موهاست مهم تر باشد. قرص ضد ریزش مو رینفولتیل را باید به صورت روزانه مصرف کرده و تاثیر باورنکردنی آن را مشاهده کنید. استمرار در مصرف این مکمل و بهترین زمان مصرف قرص رینفولتیل سبب می شود تا ریزش موها درمان شده و مصرف مکمل ها به حالتی ابدی تبدیل نشود.

پزشک پس از تشخیص علت به درمان عارضه می‌پردازد که خود کمکی برای رویش مجدد موها هستند. اگر پزشک شما تشخیص داده است که علت ریزش مو اختلال هورمونی است، می‌توانید با مشورت و تحت نظر ایشان از محصولات رینفولتیل استفاده کنید. این که بسیاری از پزشکان پوست و مو نیز در نسخه‌های خود محصولات رینفولتیل را تجویز می‌کنند، خود دلیل دیگری بر این است که رینفولتیل بهترین قرص ویتامین برای ریزش مو در آقایان و خانم‌ها است. استفاده از محلول رینفولتیل درمان ریزش مو هورمونی را سرعت می‌بخشد و کمک می‌کند سریع‌تر موهای سالم و زیبای خود را به دست بیاورید.

مصرف روزانه منجر به دریافت مواد مغذی ضروری در طول روز می‌شود و بهترین عملکرد را برای بدن دارد. همچنین بهتر است مولتی ویتامین هر روز در یک تایم مشخص مصرف شود. با توجه بررسی های بالا در زمان های مصرف قرص لینفولتیل در هنگام صبح،ظهر و شب بهتر است یکی از این حالات را برای مصرف این قرص انتخاب کنید تا بدن شما برای پردازش این دوز تا دوز بعدی فرصت پردازش مواد تشکیل دهنده مکمل را داشته باشد. ویتامین ها به دو گروه محلول در چربی و محلول در آب تقسیم می شوند. این مواد همان طور که از نام آن پیداست در آب محلول هستند. اگر فردی بیشتر از حد مورد نیاز از این ویتامین‌ ها در طول روز مصرف کند، معمولا مقدار اضافی از بدن دفع خواهد شد و در بدن به مقدار زیاد ذخیره نمی ‌شوند.

دفع اضافی این ویتامین‌ ها از طریق ادرار انجام می‌ پذیرد. اگر فردی به ‌مقدار مورد نیاز از این ویتامین ‌ها استفاده نکند به‌سرعت علائم کمبود آنها در بدن ظاهر می‌شود. باید هر روز در رژیم غذایی از این ویتامین ‌ها استفاده شود. ویتامین‌ های محلول در آب عبارتند از: ویتامین‌ های گروه B و ویتامین C. که هر دو در مکمل رینفولتیل یافت می شود. ویتامین های محلول در چربی اگر بیش از نیاز روزانه دریافت شوند مقدار اضافی در بدن ذخیره خواهد شد. اضافی آن از بدن دفع نمی گردد. علائم کمبود این ویتامین‌ ها به‌سرعت بروز نمی‌ کند چراکه بدن در  شرایط کمبود از ذخایر خود استفاده می ‌کند. نیاز نیست که حتما به‌ صورت روزانه در برنامه غذایی وجود داشته باشد.

اگر به مقدار ۶ تا ۱۰ برابر مقدار توصیه ‌شده مصرف شوند علائم مسمومیت با این ویتامین‌ ها در فرد دیده می شود.ویتامین‌ های محلول در چربی عبارتند از: ویتامین A، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K. برای همین است که برای استفاده از مصرف روزانه مکمل رینفولتیل باید به توصیه های بهترین زمان مصرف قرص رینفولتیل و مقدار مصرف دقت کرد چرا که این مکمل ترکیبی از بهترین مواد مغذی برای بدن است پس به میل شدن آن با غذا دقت کرده و در یک زمان مشخص روزانه مصرف شو د.

نکات مهم در خصوص زمان مصرف قرص رینفولتیل

 این مکمل با ترکیبات گیاهی و فرمولاسیون دقیق است که برای مصرف مداوم آن اصرار ورزیده شده است. تا به امروز مشاهده نشده است که این مکمل را در زمان های دیگری مصرف کنید سبب بروز عوارض باشد یا اختلالی ایجاد کند اما بهتر است با یک وعده غذایی منظم و در یک ساعت خاص استفاده گردد در صورت ایجاد بی خوابی در شب مصرف آن را به صبح ها با صبحانه یا ظهر همراه با عده اصلی انتقال دهید.

این مکمل فقط برای افرادی نیست که ریزش مو دارند بهترین زمان مصرف قرص رینفولتیل برای افرادی هم هست که دچارکم پشتی موها هستند یا موهایی با تار نازک دارند پس می توانید در راستای این نیاز نیز با توجه به بهترین زمان مصرف قرص رینفولتیل مصرف نمایید. بیشتر از دوز تعیین شده از این مکمل استفاده نکنید بهترین حالت استفاده از این مکمل بین 1 تا 4 قرص در روز به صورت 2 وعده ای همراه با غذا است.

میزان مورد نیاز بدن شما بستگی به شدت ریز یا کم پشتی موهای شما دارد. مصرف بیش از حد این دارو حتی در بهترین زمان مصرف قرص رینفولتیل می تواند باعث مشکلات گوارشی در افراد شود. با توجه به ترکیبات گیاهی این مکمل بهتر است این مکمل را روتین و روزانه در بهترین زمان مصرف کنید.

داروخانه آنلاین شبانه روزی آنلاین دارو فروشگاهی است که فقط چند کلیک با شما فاصله دارد. فروش تنوع وسیعی از محصولات بهداشتی، آرایشی و مکمل‌ها، ارسال سریع و مشاوره‌ی رایگان و دلسوزانه مهم‌ترین مزیت‌های این فروشگاه است. گروه جوان آنلاین دارو تلاش می‌کند، تجربه‌ی خریدی شیرین و متمایز به شما تقدیم کند.

author-avatar

درباره الناز فتحی

وقتی نوشتن را آغاز می‌کنم، نه می‌دانم به کجا خواهم رفت و نه می‌دانم در مسیر چه چیزهایی کشف خواهم کرد. پژوهش، نمای بیرونی فکرکردن است و سفر میان دریچه های کشف نشده "من میان این دریچه ها سفر می کنم"

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید