مراقبت از مو

نحوه مصرف قرص رینفولتیل

نحوه مصرف قرص رینفولتیل

به نظر می رسد نحوه مصرف درست هر دارو یا مکمل تقویتی نیمی از مسیر درمان است. یعنی اینکه اگر به این موضوع اهمیت می دهید یعنی مسیر درستی را برای نتیجه بهتر از مصرف داروها و مکمل ها در پیش گرفته اید. بدن انسان برای اینکه بتواند مواد مهم و ضروری را دریافت، تجزیه و جذب کند نیاز دارد تا یک زمان مشخصی را از مصرف یک دوز دارویی تا دوز بعدی را فرصت داشته باشد تا مواد مغذی را پردازش کند و به بدن برساند اگر نظم بین دریافت این مواد برهم بخورد احتمال اینکه یا به علت ازدیاد مواد در بدن، بیشتر مواد از ادرار دفع شده یا به علت دیر رسیدن دارو یا مکمل سیکل درمان و یا ترمیم به درستی کامل نشود وجود دارد.  اما آیا این مواد به تنهایی می توانند برای رشد مو کارساز باشند؟ و نحوه مصرف قرص رینفولتیل بی اهمیت است؟ در جواب باید بگوییم با توجه به موارد مصرف این قرص مشخص می شود نحوه استفاده کردن از آن اهمیت دارد در ادامه به موارد مصرف این مکمل ضد ریزش مو می پردازیم:

بنابراین اگر پزشکان و داروسازان بر اینکه برخی داروها را سر وقت مصرف کنیم اصرا می ورزند برای اثر بخشی بهتر آن است. برخی افراد مخصوصا در مصرف مکمل های تقویتی مانند پوست و مو یا برخی مولتی ویتامین ها از چهارچوب مصرفی خاصی پیروی نمی کنند و همین موضوع باعث می شود تا نتیجه مطلوبی را از آن مکمل یا دارو دریافت نکنند. قرص رینفولتیل یک مکمل تقویت کننده برای ریز مو است ما در داروخانه آنلاین دارو با نگارش و تاکید بر روی برخی موضوعات سعی داریم تا اهمیت آن را بیش از پیش آشکار کنیم در این قسمت از این متن به نحوه مصرف قرص رینفولتیل پرداخته ایم.

موارد مصرف قرص رینفولتیل

قرص رینفولتیل یکی از انواع مکمل های ضد ریزش و تقویت کننده مو است که از ترکیبات گیاهی و ساختاری بدیع تشکیل شده است. مکمل رینفولتیل یک تقویت کننده و ضد ریزش مو است که از انواع مواد مغذی برای رشد، ترمیم و تغذیه مو ساخته شده است. اهمیت این مکمل از این جهت است که از ترکیبات بدیع تر و گیاهی تشکیل شده است. مثل عصاره گیاه نخل اره ای و چای سبز که از مهم ترین و اصلی تری ترکیبات این مکمل ضد ریزش مو است بعلاوه ترکیبات دیگری مثل: روی، مس، سلنیوم و آمینو اسیدهای مهم برای رشد مو.

قرص ضد ریزش مو رینفولتیل گیاهی بوده و اصلی‌ترین ماده تشکیل‌دهنده آن چای سبز است. چای سبز یکی از سالم‌ترین و محبوب‌ترین نوشیدنی‌های غنی از آنتی اکسیدان در سراسر جهان است. بیشتر آنتی اکسیدان‌های موجود در چای سبز از ترکیباتی به نام فلاونول‌ها به دست می‌آیند. این مواد ریزش مو را به حداقل خواهند رساند. همچنین این ماده رشد مو را تقویت می‌کند، مطالعات مختلف نشان می‌دهد که چای سبز می‌تواند از رشد موی سالم حمایت کند. این ماده می‌تواند با تحریک فولیکول‌های مو و جلوگیری از آسیب به سلول‌های مو و پوست، رشد مو را در افرادی که ریزش موی مرتبط با هورمون دارند، افزایش دهد.

تغذیه کننده مو

برای نگهداری از مو فقط مراقبت های موضعی کافی نیست. ممکن است شما بهترین شوینده از بهترین برند ها را تهیه کنید اما موهای شما همچنان بریزد در واقع غذای مو چیزی متفاوت است که باید از طریق خوراکی مصرف گردد و با توجه به نحوه مصرف قرص رینفولتیل باید به درستی در برنامه غذایی گنجانده شود.

موارد مصرف قرص رینفولتیل

حاوی ترکیبات گیاهی و ضد ریزش برای مو

استفاده از مواد شیمیایی معمولا همراه با نگرانی است چرا که مواد شیمیایی ماده ای است آزمایشگاهی و معمولا امکان بروز برخی عوارض دارویی در آنها مشاهده شده است. اما ترکیبات گیاهی معمولا ایمن تر هستند ترکیبات این مکمل ضد ریزش رینفولتیل هم از همین قانون پیروی می کند.

حاوی ویتامین‌های مورد نیاز برای رویش مجدد مو

اینکه مکمل مویی که مصرف می کنید بتواند موهای از دست رفته را دوباره برگرداند یعنی از فرمولاسیون حرفه ای و تخصصی برخوردار است مکمل رینفولتیل در کنار نحوه مصرف قرص رینفولتیل می تواند ویتامین های مورد نیاز مو را به مو رسانده و موجب رویش مجدد مو شود.

کمک به رشد و پرورش بافت‌ها

یکی از دلایلی که مو شروع به ریزش می کند برهم ریختن بافت مو یا فولیکول و پوست کف سر است این مکمل سبب می شود تا بافت های نام برده شده به درستی رشد کرده و از مو محافظت کند.

تقویت موهای ضعیف

در روند ریزش موها برخی تارهای مو ضعیف می شوند خیلی مهم است تا بتوانید با مصرف مکمل تقویتی و دقت بر نحوه مصرف قرص رینفولتیل موهای ضعیف را بازیابی و قوی تر و زخیم تر کنید.

تقویت فیزیولوژیکی رویش مو

مو از یک سیستم تشکیل شده است. ریشه، فولیکول، پوست نگهدارنده و ساقه مو با درهم ریختن بافت هر یک از این مجموعه یا اختلال در هر یک از این موارد نام برده فیزیولوژی مو برهم می ریزد مثل: شوره سر، سست شدن ریشه سر، اگزما و خشکی و یا چربی بیش از حد موها که استفاده از شوینده نا مناسب آن را تشدید می کند. برای آگاهی از انتخاب درست بین قرص تقویت کننده مو یا شوینده مناسب می توانید مطلب شامپو ضد ریزش مصرف کنم یا قرص تقویت مو؟ را مطالعه بفرمایید.

کراتینه شدن مو

نرمی و لطافت مو بسیار چشم نواز است علاوه بر آن سبب می شود تا رطوبت مو حفظ گردد. مکمل رینفولتیل علاوه بر خاصیت ضد ریزش سبب می شود تا موها کراتینه و براق شوند.

درمان ریزش مو

یک مکمل خوب تقویتی باید بتواند مشکل یا اختلال به وجود آمده در ارگان مورد نظر شما را با رساندن مواد مورد نیاز به آن درمان کند وگرنه مجبور هستید همیشه مکمل مصرف کنید و این روش کار ساز نخواهد بود نحوه مصرف قرص رینفولتیل تا زمانی درست عمل می کند که برای شما درمان به همراه داشته باشد.

جلوگیری از ریزش مو

با مصرف مکمل تقویتی رینفولتیل در همان هفته های آغازین متوجه قطع شدن ریزش موهای خود می شوید. ابتدا ریزش موها کم شده و سپس قطع می گردد و مو فرصت پیدا می کند تا خود را بازسازی و ترمیم کند.

افزایش ضخامت مو

موهای نازک معمولا بیشتر در معرض آسیب ریزش مو هستند. با نازک بودن موها آنها شکننده می شوند و ریشه ها رفته رفته ضعیف تر می شوند این مکمل سبب می شود تا ضخامت موها بیشتر شده و تقویت شوند.

نحوه مصرف قرص ضد ریزش مو رینفولتیل

مکمل قرص ضد ریزش مو رینفولتیل را باید بعد از غذا مصرف کرد. برای اثربخشی بهتر کافی است که روزانه ۴ عدد از این قرص در هر وعده ۲ تا از آنها را بعد از غذا استفاده کنید. همچنین مادران باردار و در دوران شیردهی نباید از آن استفاده کنند مگر در صورت تجویز پزشک.

اهمیت روش مصرف قرص رینفولتیل

با توجه به موارد مصرف مکمل ضد ریزش و تقویت کننده موی رینفولتیل باید به هسته مرکزی و مهم استفاده از آن بپردازیم و آن چیزی نیست جز دقیق شدن بر موضوع نحوه مصرف قرص رینفولتیل که به اندازه مرغوبیت این مکمل مهم و ضروری است. در قسمت نخست این متن اشاره شد که نحوه مصرف قرص رینفولتیل اهمیت دارد چون بدن باید بتواند یک زمان مشخص را برای پردازش مواد در ساعات معینی در شبانه روز برای خود اختصاص دهد و به محض انجام شدن این عمل توسط بدن باید دوز بعدی سر وقت در دسترس سیستم پردازنده بندن قرار گیرد.

تصور کنید به خرید رفته اید و کلی مواد مورد نیاز برای آشپزی تهیه کرده اید برای آنکه بتوانید همه این خریدها را دسته بندی کرده و در جای خود قرار دهید به یک زمان مشخصی نیاز دارید بدن هم البته خیلی حرفه ای و تخصصی تر همین کار را انجام می دهد ابتدا مواد مغذی را از گیرنده های گوارشی دریافت می کند تجزیه کرده و به اندام مورد نظر می رساند. اگر بین مصرف مکمل ها و یا حتی داروها زمان مشخص شده را رعایت نکنید بهترین نتیجه را از این درمان نخواهید برد حتی شاید بهترین مواد را هم تهیه کرده باشید و بابت آن هزینه های گزافی را پرداخت کرده باشید اما پیروی نکردن از نحوه مصرف قرص رینفولتیل شاید سبب شود زحمات شما به باد رود.

اهمیت روش مصرف قرص رینفولتیل

برای جذب بهتر برخی از ویتامین ها یا مکمل ها باید آنها را همراه با غذا مصرف کرد. اما برخی دیگر از آنها باید با معده خالی مصرف شوند. مکمل ها و ویتامین هایی مانند مکمل های تقویتی مو و پوست و ویتامین های روزانه، ب کمپلکس، ویتامین های E و C و … را می توانید همراه صبحانه مصرف کنید. مصرف آنها نه تنها به شما کمک می کند تا بتوانید روز خود را به خوبی آغاز کنید، بلکه زمان صرف صبحانه، بهترین زمانی است که می توانید مصرف ویتامین ها و مکمل ها را به خاطر بیاورید، چرا که همه ما غالبا صبحانه را در منزل خود صرف می کنیم و صبح بدن پردازش بهتری برای مواد دارد.

قرص رینفولتیل بهتر است همراه با وعده صبحانه و یا وعده اصلی غذا در هنگام ظهر مصرف شود اگر در هنگام شب مصرف کنید به علت وجود برخی ویتامین ها ممکن است سبب بی خوابی شما شود و یا جذب آن کاهش یابد بنا به توصیه سازنگان این مکمل پس بهتر است صبح یا ظهر همراه با صبحانه یا نهار میل گردد. مقدار مصرف این مکمل 1 تا 4 عدد در روز مشخص شده است که برای تقسیم بندی آن بهتر است در وعده صبحانه نهار و یا عصرانه از آن استفاده کنید. دقت کنید که حتما با آب فراوان میل شود.

توصیه های دارویی در مصرف قرص رینفولتیل

دقت کنید که قرص رینفولتیل یک مکمل تقویت کننده مو است پس بهتر است در روند درمان مو در کنار مصرف مکمل ها با پزشک متخصص نیز مشورت کنید تا علت ریزش موهای شما مشخص گردد. بانوان باردار و شیرده باید با مشورت پزشک از این مکمل و یا هر مکمل دیگری استفاده کنند و مصرف خودسرانه برای آنها ممنوع است. بیش از مقدار توصیه شده و دوز مشخص شده محصول از آن استفاده نکنید چون ممکن است دچار عوارض گوارشی شوید. در صورت مصرف هر گونه دارویی در کنار نحوه مصرف قرص رینفولتیل با متخصص و یا داروساز مشورت کنید. برای اثر بخشی بهتر می توانید هم زمان از ویال مکمل ضد ریزش رینفولتیل و هم مکمل خوراکی آن استفاده کنید.

توصیه های دارویی در مصرف قرص رینفولتیل

داروخانه آنلاین شبانه روزی آنلاین دارو فروشگاهی است که فقط چند کلیک با شما فاصله دارد. فروش تنوع وسیعی از محصولات بهداشتی، آرایشی و مکمل‌ها، ارسال سریع و مشاوره‌ی رایگان و دلسوزانه مهم‌ترین مزیت‌های این فروشگاه است. گروه جوان آنلاین دارو تلاش می‌کند، تجربه‌ی خریدی شیرین و متمایز به شما تقدیم کند.

author-avatar

درباره الناز فتحی

وقتی نوشتن را آغاز می‌کنم، نه می‌دانم به کجا خواهم رفت و نه می‌دانم در مسیر چه چیزهایی کشف خواهم کرد. پژوهش، نمای بیرونی فکرکردن است و سفر میان دریچه های کشف نشده "من میان این دریچه ها سفر می کنم"

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید