سلامت جنسی, ویتامین ها و مکمل ها

بهترین قرص تاخیری و حجم دهنده آقایان بدون عوارض

قرص تاخیری و حجم دهنده

رابطه جنسی یکی از نیازهای ضروری یک انسان است. برای داشتن یک رابطه جنسی سالم و لذت بخش عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند. رابطه جنسی خوب بر روابط عمیق و عاطفی زوج ها اثر می گذارد و عوامل بسیاری را تحت شعاع خود قرار می دهد. زمان رابطه جنسی بر کیفیت این موضوع  تاثیر می گذارد و در بسیاری از مواقع با انزال زودرسِ آقایان این عمل پایان پیدا می کند و  به مرور زمان باعث دلسردی و کدورت بین زن و مرد می شود.

بنابراین ما در این بخش از تحقیقاتِ داروخانه شبانه روزی آنلاین دارو به دلایل زود انزالی و بهترین قرص تاخیری و حجم دهنده بدون عوارض پرداختیم. اهمیت انتخاب این موضوع از آن جهت است که علاوه بر زمان انزال معمولا مردان از حجم غیر استاندارد آلت تناسلی خود رنج می برند که خب این هم یک فاکتور مهم در لذت بردن از رابطه جنسی است.

به منظور رفع این مشکل و پاسخ دادن به این نیاز تقویت عملکرد جنسی و نعوظ در بازار عرضه می گردد اما خیلی از آنها با عوارض جسمی شدیدی همراه هستند بنابراین با تاکید بر معرفی بهترینها و اینکه قرص تاخیری خوب چه فاکتورهایی را داراست این نوشته را گردآوری کردیم.

زود انزالی چیست؟

شاید بد نباشد ابتدا بدانیم انزال یعنی چه!

انزال یعنی خروج مایع منی از بدن مرد که دارای اسپرم برای باردار کردن تخمک در زنان است.

انزال در زنان هم رخ می دهد با این تفاوت که مایعی که در هنگام انزال از بدن زنان خارج می شود فاقد اسپرم است، پس مقوله انزال هم برای زنان و هم برای مردان صدق می کند. انزال در مردان با نعوظ در آلت تناسلی همراه است که گاهی عمل نعوظ به درستی صورت نمیگیرد که از پیامدهای آن می توان عدم لذت در رابطه جنسی، انزال زودرس و یا عدم انزال در رابطه اشاره کرد.

 البته زود انزالی در زنان هم ممکن است. زود انزالی در زنان باعث می شود پس از انزال از رابطه جنسی لذت نبرند و در مردان علاوه بر این موضوع سبب می شود تا نتوانند احساس لذت جنسی را در رابطه جنسی به شریک خود منتقل کنند. که هر دوی آنها درمان دارد و متداولا بیشتر تحقیقات بر زود انزالی مردان متمرکز است تا زود انزالی زنان. به طور معمول انزال در زنان خیلی دیر انجام می شود و یا اتفاق نمی افتد.

این عمل توسط سیستم عصبی مرکزی شکل می گیرد. وقتی افراد از نظر فیزیکی تحریک جنسی می شوند پیامهایی از طریق اعصاب به مغز مخابره می شود و سپس به ارگانهای جنسی فرستاده می شود و عمل نعوظ اتفاق می افتند و در فرآیند رابطه جنسی عمل انزال صورت می گیرد. هرگونه اختلال در این مسیرهای ذکر شده ممکن است عمل نعوظ و انزال را برای مردان دچار اختلال کند.

 در واقع زود انزالی مشکل نگهداری نعوظ برای مدتی خاص در مردان است. در بیشتر مواقع به زمان زیر 1 دقیقه انزال زودتر از موعد می گویند. رابطه جنسی فرآیندی است که به بر انگیختن هر دو طرف تاثیر می گذار است و زمانی کمتر از 1 دقیقه بسیار کم تلقی می شود. با این حال زمان انزال به خواست و تمایلات دو طرف بر می گردد اما این اتفاق را، از نظر علمی به مدت زمانی بین 5 تا 6 دقیقه می گویند.

معمولا زوج هایی که با زود انزالی در رابطه جنسی مواجه هستند از رابطه جنسی خود لذت نمی برند چون این رابطه هنوز شروع نشده پایان می یابد. در این مواقع باید با پزشک متخصص اورولوژی مشکل را در میان گذاشت تا با بررسی عوامل فیزیکی و ذهنی فرد علت زود انزالی را پیدا کرده و رفع کند. زود انزالی امری است که به مشکلات فیزیکی، روحی و ذهنی بازگردد بنابراین تشخیص علت این مشکل بسیار مهم و حائز اهمیت است. تا بتوان بهترین درمان را برای آن در نظر گرفت و نیز میتوانید از محصولات تقویت عملکرد جنسی و نعوظ استفاده کنید.

زود انزالی چیست؟

دلایل انزال زودرس چیست؟

انزال زودرس به عوامل مختلفی در روح و جسم فرد بستگی دارد. با بررسی انواع مختلفی از علل جسمی و روحی در مردان به شناخت بهتر این موضوع می پردازیم.

مشکلات جسمی

دیابت، اختلال در پروستات، مشکلات تیروئید( کم کاری یا پرکاری آن)، استفاده از برخی داروها و برخی از دلایل فیزیکی مثل حساسیت بیش از حد در اعصاب آلت تناسلی و مشکلات هورمونی.

مشکلات روحی

افسردگی، استرس، مشکل در رابطه زناشویی، احساس گناه یا حس بی کفایتی، هیجان غیر قابل کنترل، نادیده گرفتن تمایلات جنسی، انتظارات نامعقول در رابطه جنسی، مشکلات عاطفی و عدم اعتماد به نفس.

می توانند دلایل جسمی و روحی باشند برای انزال زودرس و زودهنگام. با توجه به شناسایی علت این موضوع می توان از قرص تاخیری و حجم دهنده با استاندارد های سلامتی استفاده نمود.

دلایل انزال زودرس چیست؟

قرص های تاخیری چگونه کار می کنند

 یک خبر خوب اینکه، انزال زودرس درمان دارد. با شناسایی علت این مشکل که توسط متخصص اورولوژی یا سکس تراپیست شناسایی می شود می توان از این مشکل جلوگیری کرد یا درمانی برای آن در پیش گرفت. یکی از روش های درمان استفاده از قرص تاخیری است. این قرص از اختلال در انزال جلوگیری می کند.

اگر سری به فروش قرص های تاخیری برای انزال زودرس بزنید خواهید دید انواع متغاوتی از قرص های شیمیایی و گیاهی با ترکیبات عجیب در بازار موجود هستند اما معمولا دارای مجوز رسمی برای مصرف و بدون عوارض نخواهند بود و مور تایید نیستند بنابراین باید به این موضوع دقت کرد. انواع مختلفی از داروهای تجویزی برای درمان انزال زودرس استفاده می شود.

رایج ترین آنها مهارکننده های جذب سروتونین هستند مانند سرترالین، این ماده بیشتر در درمان افسردگی و اضطراب استفاده می شود با این حال از آنجایی که آنها اغلب به کاهش انزال کمک می کنند میتواند کمک کننده باشد. علاوه بر این ممکن است داروهایی نظیر سیلدنافیل نیز تجویز گردد. مطالعات نشان میدهند استفاده از داروهای مهار کننده جذب سروتونین به طور روزانه و مرتب می تواند در بر طرف کردن این مشکل موثر واقع شود.

بهترین قرص های تاخیری و حجم دهنده

وقتی در حال سرچ کردن در مورد حجم دهنده ها هستید ممکن است به قرص های حجم دهنده آلت تناسلی بر خورده باشید و برای خیلی ها این سوال پیش می آید که آیا حجم دهندگی از طریق قرص ممکن است؟

واقعیت این است که هنوز کاملا روشن نیست که این داروها می توانند حجم دهنده باشند یا خیر معتبر باشند یا بدون عوارض اما عملکرد آنها اینگونه خواهد بود که با گردش خون در ناحیه تناسلی به رشد اندکی در بافت عضلانی این ناحیه کمک خواهد کرد اما اینکه قطعا بتوان ثابت کرد که تاثیری دارد بر کسی روشن نیست. اما قرص های تاخیری بسیاری در بازار برای درمان زود انزالی توصیه می شود که تاکیید می کنند با تجویز پزشک مصرف گردد تا علت آن مشخص گردد. بسیاری از داروهای زیر با تجویز پزشک با منشا روانی تجویز می گردند. که باعث تاخیر در انزال است.

پاروکستین

این دارو در واقع یک ماده ضد افسردگی است که با تاثیرات شیمیایی در بدن به درمان کمک می کند

فلوکستین

این دارو هم به درمان اضطراب در عملکرد بهبود می بخشد که تا حد زیادی مشکل زود انزالی را رفع می کند.

ویاگرا

از جمله معروف ترین داروهای درمان زود انزالی در مردان است. این دارو سبب گردش خون سریع در ناحیه تناسلی شده و به حجم بیشتر در این ناحیه کمک کرده و درمان زود انزالی است.

انواع بهترین قرص تاخیری فوری در داروخانه ها

در این قسمت به معرفی انواع بهترین قرص تاخیری فوری در داروخانه ها پرداختیم که به راحتی قابل دسترس خواهند بود.

قرص داپیکو

این دارو نوعی مهارکننده باز جذب سروتونین است که از آن برای درمان زودانزالی کمک می گیرند. بهتر است این دارو 1 تا 3 ساعت قبل از رابطه جنسی مورد استفاده قرار گیرد.

قرص ارکتو

یکی از بهترین قرص تاخیری فوری محسوب می شود.

قرص پاروکستین

این دارو برای درمان اقسردگی است که برای مشکل انزال زودهنگام نیز استفاده می گردد. این قرص با ایجاد آرامش در فرد به درمان زود انزالی کمک خواهد کرد.

بهترین قرص های تاخیری و حجم دهنده

۶ ویتامین ضروری قبل از اقدام به بارداری

آیا لازم است قبل از اقدام به بارداری مکمل مصرف کنم؟

ممکن است نظرات متفاوتی برای این سؤال وجود داشته باشد، اما همه‌ی آن‌ها اتفاق نظر دارند که نباید تا گرفتن نتیجه‌ی آزمایش بارداری صبر کرد. هر زمانی که تصمیم بگیرید برای بارداری اقدام کنید، علاوه بر برنامه‌ریزی کردن برای کارهای مهمی مثل ویزیت مرتب با متخصص زنان و ترک (هر چند موقتی) رفتارهای ناسالم مثل سیگار کشیدن، باید برنامه‌ریزی و مصرف مصرف مکمل‌ها و ویتامین‌های ضروری در دوران بارداری را هم شروع کنید. ممکن است چند هفته، سلامتی چندین ماه طول بکشد تا باردار شوید.

بهترین قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض

در بین این محصولات برخی قرص ها برای درمان زود انزالی موجود هستند که با ترکیبات گیاهی همراهند هچنین یا بدون عوارض هستند یا عوارض آنها نادر است.

کپسول لاوویگ شرکت سبز دارو

کپسول لاوویگ شرکت سبز دارو از سری مکمل های صد در صد گیاهی است که باعث تسکین اعصاب می شود و به تنظیم هورمون های جنسی مردان کمک می کند. این دارو یکی از بهترین قرص تاخیری و حجم دهنده بدون عوارض گیاهی است

کپسول گیاهی مکث دایان فارما

کپسول گیاهی مکث دایان فارما یک داروی گیاهی و موثر در درمان مشکل زود انزالی در آقایان محسوب می گردد که توسط برند معتبر دایان فارما تولید و عرضه می گردد.

کپسول سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما

این دارو حاوی جینسینگ، یوهمبین، عصاره دانه گوارانا، عصاره دانه جو، لانگ جک، تریبولوس، تورین، آرژنین و ویتامین ب۳ است که به بر سیستم اعصاب مربوط به انزال تاثیر گذار است.

بهترین زمان مصرف قرص مولتی ویتامین در بارداری چه ساعتی از شبانه روز است؟

بعضی از افراد معتقد هستند که یک زن زمانی به کمال خود می‌رسد که باردار و مادر شود. این عقیده، درست یا غلط، بر اهمیت و حساسیت بسیار زیاد دوره‌ی بارداری صحه می‌گذارد. در این دوره اعضاء هر خانواده‌ای سعی دارند تا به اندازه‌ی بودجه، توان و بضاعت خودشان، بهترین امکانات برای مادر باردار و جنین او فراهم کنند. یکی از کارهایی که در همین راستا انجام‌ می‌شود، خرید مکمل‌ها و مولتی‌ویتامین‌های ویژه‌ی دوران بارداری است. علاوه بر چالش انتخاب بهترین و مناسب‌ترین مولتی‌ ویتامین، بهترین زمان مصرف قرص مولتی ویتامین در بارداری نیز اهمیت ویژه‌ای دارد.

وضعیت سلامت و زندگی یک خانم باردار در این دوره و حتی تا مدت‌ها پس از آن دستخوش تحولات و تغییرات فراوان جسمی و روانی قرار می‌گیرد. به همین دلیل مهم است که بدانیم چطور با این تغییرات مواجه شویم و به چه ترتیبی با آن‌ها برخورد کنیم تا این دوره نیز بدون لطمه و تلخی، به خوشی پایان گیرد. در مقاله‌ی حاضر درباره‌ی این سؤال‌ها و مسائل، خصوصاً سؤال‌های پیرامون مصرف مولتی‌ ویتامین در دوران بارداری خواهیم پرداخت.

بهترین قرص تاخیری و حجم دهنده ایرانی

در بین محصولات گیاهی و روان درمانی که باعث درمان مشکل انزال مردان می شود انواع مختلف برندهای ایرانی هم موجود هستند.

قرص تاخیری آفرودیت

به منظور تقویت قوای جنسی و درمان انزال زودرس

قرص سرترالین سبحان

این دارو هم جزو داروهای آرامبخش است که برای درمان انزال زودرس باید با مشورت پزشک مصرف شود.

قرص تادالافیل

یکی از بهترین قرص تاخیری و حجم دهنده ایرانی است. این دارو تاثیری مشابه به ویاگرا دارد و حتی قویتر از آن است. برای عملکرد بهتر باید یک ساعت قبل از رابطه جنسی مصرف گردد.

قرص داپودکس

این قرص به فرد قدرت نگهداشتن انزال را می دهد تا مدت زمان بیشتری را در رابطه باقی بماند. حتما باید با تجویز پزشک مصرف شود.

قرص اس دی اف

این قرص حاوی سیلدنافیل بوده و به جریان خون در ناحیه تناسلی کمک می کند و باعث حجم بیشتر می گردد.

بهترین مکمل های آقایان برای تقویت عملکرد جنسی و بهبود نعوظ

قرص ایکسوویت فورت هلث اید ۳۰ عددی با اثربخشی بسیار ویژه نقش مهمی در کاهش خستگی های مفرط ذهن و استرس های روزمره دارد. این محصول از سری محصولات قوی در درمان مشکلات جنسی است که میل و قوای جنسی را افزایش می دهد. ترکیبات مهم در قرص ایکسوویت به ویژه اسیدهای آمینه ضروری موجود در این محصول باعث افزایش عملکردهای جنسی خانم ها و آقایان می شود.

قرص Xovit حاوی جینسینگ، مواد معدنی و جینکو بیلوبا است که به افزایش لذت جنسی پایدار کمک می کند. از دیگر تاثیرات شگفت انگیز این قرص باید به کاهش احتمال ابتلا به آلزایمر در سنین بالا و پیشگیری از تشدید آن اشاره کرد. این محصول تاثیر مستقیمی بر سلامت مغز داشته و حافظه را تقویت می کند.

قرص ایکسوویت فورت هلث اید در گروه قوی ترین مکمل های غذایی قرار می گیرد و علاوه بر عصاره های یاد شده حاوی الارژنین، سلنیوم، ال کارنیتین و روی است. ویتامین های گروه C و ویتامین E از دیگر ترکیبات اثر بخش این محصول به شمار می روند. بیش از 200 میکرو گرم زینک و 60 میلی گرم عصاره جینسینگ برای افزایش تاثیربخشی این محصول در ترکیبات آن به کار گرفته شده است.

ناتوانی جنسی می‌تواند دلایل بسیاری داشته باشد. اما این دلایل هر چه باشد نتیجه معمولا یکسان است. عدم رضایت دو طرف، عدم اعتماد به نفس، گاه حتی تصمیم به جدایی، انزوا، افسردگی و چند مورد دیگر که می‌توان نام برد. دلایلی به ظاهر ساده و کوچک که اگر به موقع شناسایی و بر طرف نشود می‌تواند باعث به وجود آمدن تبعات سختی در زندگی فردی و اجتماعی فرد بشود.

حتی در زندگی زوجین به طلاق می‌تواند ختم بشود. برای رفع این مشکل اما ما به شما قرص رد جنسینگ ویتامین لایف ۳۰ عددی پیشنهاد و معرفی می‌کنیم. قرص رد جنسینگ ویتامین لایف ۳۰ عددی با افزایش توان فیزیکی بدن به بهبود عملکرد جنسی، رفع خستگی، تامین ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن کمک می‌کند. عصاره جینسینگ قرمز به کار رفته در این مکمل، توان و قدرت سیستم قلبی و عروقی را افزایش می‌دهد. قرص رد جنسینگ ویتامین لایف ۳۰ عددی برای آقایان برای درمان مشکل نعوظ و زودانزالی است.

ترکیبات موجود در این گیاه از استرس اکسیداتیو در رگ‌های خونی جلوگیری کرده و باعث می‌شود تا در حین رابطه جنسی عملکرد بهتری داشته باشید. و از رابطه در انتها لذت بیشتری ببرید. در ضمن باعث افزایش تولید اسیدنیتریک در عضلات می‌شود. که این امر خود باعث افزایش جریانِ خون در اندام جنسی مردان می‌شود. همچنین جینسینگ با خواص آنتی‌اکسیدانی بالا مانع ابتلا افراد به بیماری‌های گوناگون شده و مشکلاتی مانند سردردهای میگرنی، فشارخون، استرس، خستگی شده و بی‌میلی جنسی را درمان می‌کند.

همچنین در کنار این خواصی که در بالا از جینسینگ ذکر شد، این ماده جادویی موجود در ترکیبات قرص رد جنسینگ ویتامین لایف ۳۰ عددی توان فیزیکی و ذهنی افراد را نیز بهبود می‌بخشد و افرادی که به‌طور منظم جینسینگ استفاده می‌کنند توانایی بیشتری در مواجه با مسائل روزمره داشته و از سطح سلامت ایدئال‌تری برخوردارند.

همچنین باعث کوتاه شدن زمان دوره بهبودی پس از بیماری‌ و دوره نقاهت پس از جراحی ‌شده و باعث افزایش توان و انرژی افراد در این شرایط می‌شود. این ماده یک گیاه نشاط‌آور است. همین موضوع سیستم ایمنی را تقویت کرده، سلامت سیستم قلب و عروق را بهبود می‌بخشد. مصرف جینسینگ همچنین شما را جوان نگه می‌دارد و از پیری و ضعف شما جلوگیری می‌کند.

کپسول ماکاویت ام یوروویتال یک مکمل عالی برای آقایان است که کمک شایانی به افزایش کیفیت رابطه جنسی مینماید.

رابطه جنسی مثل یک گفت‌وگو است. یک گفت‌وگو برای اینکه خوب پیش برود باید هر دو طرف پابه‌پای هم دیالوگ داشته باشند.خوب گوش بدهند و در جای خود سکوت به موقع داشته باشند تا در پایان از مصاحبت هم لذت برده باشند.رابطه جنسی نیز فراز و نشیب‌های خاص خودش را دارد.اگر بخواهید آن را از سطح حرکاتی مکانیکی افزایش بدهید و به فرایندی عاشقانه تبدیل کنید باید خوب به جزئی‌ترین واکنش‌های بدن طرف مقابل‌تان دقت کنید و در عین‌حال بدن خودتان و قابلیت‌های آن را خوب بشناسید.

گاه پیش می‌آید که به دلایلی مثل خستگی یا فشار و تنش روزانه همه چیز خوب پیش نمی‌رود و رابطه آن کیفیت مطلوب را ندارد. برای این مواقع پیشنهاد ما به شما کپسول ماکاویت ام یوروویتال است.این قرص گیاهی بوده و توانایی جنسی را افزایش داده و باعث کاهش خستگی و افزایش سطح انرژی می‌شود.

کپسول ماکاویت ام یوروویتال در مردان باعث افزایش میل جنسی، افزایش تولید اسپرم، بهبود اسپرماتوژنز (تولید اسپرم‌های بالغ)، کاهش سایز پروستات، درمان اختلالات نعوظ و زود انزالی شده و در نهایت ظرفیت و کیفیت فعالیت جنسی را در آقایان افزایش می‌دهد.

کپسول ماکاویت ام یوروویتال حاوی پلی ساکاریدهایی است که خواص آنتی اکسیدانی دارند. آنتی اکسیدان‌ها با خنثی کردن رادیکال‌های آزاد باعث کاهش استرس اکسیداتیو (ناشی از عوامل بیرونی و درونی) شده و به افزایش سطح سلامت بدن و پیشگیری از بیماری‌ها کمک می‌کنند.همچنین گیاه ماکا با محافظت از سیستم عصبی، باعث تقویت حافظه و یادگیری و بهبود خلق و خو می‌شود.

بهترین قرص تاخیری و حجم دهنده خارجی

کپسول زینگا لایف

این محصول با ترکیب گیاهی و شیمیایی همراه است و یکی از بهترین داروهای تاخیری محصوب می شود.

قرص وگادول

یک داروی ضد التهاب غیر استروئیدی است. مصرف این دارو برای بیماران قلبی توصیه نمی گردد.

داپرولانگ

بیشتر برای پیشگیری از انزال زود هنگام در افرادی است که به طور دائمی از این موضوع رنج میبرند.

قرص داپوژیل

مانند سایر موارد برای درمان عدم نعوظ و زودانزالی مصرف می گردد که بهتر است با معده خالی مصرف شود.

طریقه استفاده از قرص تاخیری

این داروها را باید دقیقا مطابق دستور پزشک مصرف نمود و یا اگر از نوع بدون نسخه استفاده می شوند باید به برچسب روی جعبه دارو دقت کرد و دقیقا همان روش را در پیش گرفت زیرا که نحوه مصرف هر کدام متناسب با ترکیبات و همچنین نوع مواد با هم متفاوت است. این دارو نباید بیش ار حد توصیه شده و یا حتی کمتر مصرف شود در دز بیشتر سبب مشکلات جسمی می شود و در دز کمتر عملکرد مناسبی نخواهد داشت مگر پزشک شما طوری دیگر تجویز کرده باشد.

طریقه استفاده از قرص تاخیری

معمولا زمان مصرف این قرص ها قبل از رابطه جنسی است اما ممکن است این دارو به صورت روزانه و در ساعتی مشخص هم تجویز گردد. باید دانست که بیشتر از یک بار نباید از این دارو در روز استفاده نمود.

ممکن است در مصرف دارو با عوارضی رو به رو شوید مثل سرگیجه و حالت تهوع در زمان رابطه جنسی و یا بی حسی و حس خواب رفتگی در دستها. اگر این حالتها مشاهده شود باید مصرف هرگونه قرص قطع شود و با پزشک در میان گذاشت. دوز مصرفی این دارو به عواملی بستگی دارد مثل: سن، مشکلات کبدی و کلیوی، بیماری های زمینه ای و خاص، تداخل با داروهایی که فرد در حال استفاده است.

اگر در هنگام مصرف این داروها علائم سوهاضمه دیده شد باید قرص تاخیری و حجم دهنده را همراه با یک وعده سبک مصرف نمود فقط ممکن است زمان بیشتری برای جذب دارو لازم باشد. با توجه به مکانیسم اثر و مواد تشکیل دهنده هر قرص یا برند متفاوت، تاثیر گذاری آن هم متفاوت است. گرچه تاثیر قرصها به عوامل ژنتیکی و متابولیسم بدن هر فرد هم بستگی دارد.

قرص تاخیری انزال را چقدر به تعویق می اندازد؟

اگر از داروهای معتبر استفاده شود احتمال اینکه دوام دارو بین 5 تا 18 ساعت باشد بسیار است. اما باز هم متناسب با نوع دارو بسیار مدت زمان دوام متفاوت است. عواملی نظیر هورمون و اختلالات فیزیکی و روانی در به تعویق انداختن این مشکل تاثیر می گذارد.

بهترین مولتی ویتامین آقایان

ترکیبات موجود در مکمل‌های مخصوص آقایان می‌توانند در تقویت سیستم ایمنی، افزایش سطح انرژی، حفظ سلامت پروستات و بهبود باروری اثربخش باشند. بهترین مولتی ویتامین اختصاصی آقایان می‌بایست علاوه بر تامین کمبودهای بدنی مردان، میل و توانایی جنسی آنها را افزایش داده و اختلال‌های نعوظ و خستگی جسمی مردان را بهبود دهد. همچنین با تنظیم سطح تستوسترون، در باروری و تولید مثل طبیعی اثر گذار باشد. بسته به نیاز بدنی هر فرد مولتی ویتامین تجویزی آن نیز متفاوت است. به طور مثال افراد سیگاری به میزان بیشتری از ویتامین C نیاز دارند.

آیا می توان قرص تاخیری را هم زمان با اسپری تاخیری استفاده نمود؟

اسپری تاخیری بیشتر برای افرادی توصیه می شود که از حساسیت بالایی در اعصاب ناحیه تناسلی برخوردار هستند و همین مورد باعث می شود بیش از حد با تحریک جنسی رو به رو شوند و در نهایت به سرعت عمل نعوظ و انزال صورت بگیرد.  در بیشتر این اسپری ها از مواد لیدوکائین برای بی حسی موضعی استفاده می گردد با توجه به منشا این اختلال ممکن است روش مناسبی برای مشکل فعلی فرد نباشد.

منع مصرفی برای مصرف هم زمان این قرص ها با اسپری تاخیری وجود ندارد اما ممکن است نعوظ را با مشکل روبه رو کند و حسگرهای ناحیه تناسلی بیش از انذازه بی حس شود. بنابراین بهتر است هم زمان باهم استفاده نگردند اما منع مصرف وجود ندارد.

آنلاین دارو فروشگاهی است که فقط چند کلیک با شما فاصله دارد. فروش تنوع وسیعی از محصولات بهداشتی، آرایشی و مکمل‌ها، ارسال سریع و مشاوره‌ی رایگان و دلسوزانه مهم‌ترین مزیت‌های این فروشگاه است. گروه جوان آنلاین دارو تلاش می‌کند، تجربه‌ی خریدی شیرین و متمایز به شما تقدیم کند.

author-avatar

درباره نادیا غفاری

زنی معمولی به شکلی بسیار غیرمعمولی. نوشتن برای من عادتی جنون‌آمیز است. من حتی وقتی نمی‌نویسم، در حال نوشتن‌ام. اما اینجا می‌نویسم تا از شما و با شما یاد بگیرم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید